TERMINLISTEN

Her er en oversikt over Pompeys kamper sesongen 2021/22. Nederst finner du utover i sesongen oppdaterte lister. 


 

Etter hvert som kampene spilles, vil hver enkelt kamp linkes til kampreferat med bilder og videoer. Toppscorerliste, liste over assists og kort vil dere også finne her. Alle kamptidspunkt oppgitt i skandinavisk tid.

 

 

Treningskamper

10/7: Havant & Waterlooville (B), kl. 16.00 – SEIER 5-2 (Ahadme 3, Tunnicliffe, Hackett)

16/7: Crystal Palace (N), kl. 13.00 – AVLYST

20/7: Bristol City (B), kl. 15.00 – UAVGJORT 3-3 (Ahadme 2, prøvespiller Francois)

21/7: Gosport Borough (B), kl. 20.30 – AVLYST

24/7: Luton Town (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Ahadme)

27/7: Chelsea U23 (N), kl. 19.00 – TAP 0-2

31/7: Peterborough United (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Tunnicliffe, Curtis)

3/8: Bournemouth U21 (B), kl. 17.00 – SEIER 1-0 (Hackett)

 

August

7/8: Fleetwood Town (B), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Brown)

10/8: Millwall (B), 1. runde ligacupen, kl. 20.45 – TAP 1-2 (Hackett)

14/8: Crewe Alexandra (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Marquis, Harness)

17/8: Shrewsbury Town (H), kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Tunnicliffe)

21/8: Doncaster Rovers (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

28/8: Wigan Athletic (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

 

September

UTSATT: Plymouth Argyle (H), kl. 16.00

7/9: AFC Wimbledon (B), gruppespill EFL Trophy, kl. 20.45 – tap 3-5 (Harrison 3)

11/9: MK Dons (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

18/9: Cambridge United (H), kl. 16.00 – TAP 1-2 (Curtis)

21/9: Plymouth (H), kl. 20.45 – UAVGJORT 2-2 (Brown, Raggett)

25/9: Charlton Athletic (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Curtis, Harness)

28/9: Burton Albion (B), kl. 20.45 – TAP 1-2 (Hackett)

 

Oktober

2/10: Sunderland (H), kl. 16.00 – SEIER 4-0 (Harness, Brown, Marquis 2)

UTSATT: Cheltenham Town (B)

12/10: Sutton United (H), gruppespill EFL Trophy, kl. 20.45 – TAP 0-2

16/10: Rotherham United (B), kl. 16.00 – TAP 1-4 (Harness)

19/10: Ipswich Town (H), kl. 20.45 – TAP 0-4

23/10: Accrington Stanley (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Curtis, Harness)

30/10: Bolton Wanderers (H), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Marquis)

 

November

2/11: Cheltenham (H), kl. 20.45 1-1 (Hackett)

6/11: Harrow Borough (H), 1. runde FA-cupen – TV-kamp, kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Harness)

9/11: Crystal Palace U21 (H), gruppespill EFL Trophy, kl. 20.45 – SEIER 3-0 (Azeez, Ahadme, Hirst)

13/11: Wycome Wanderers (B), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Harness)

20/11: AFC Wimbledon (H), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Jacobs, Harness)

23/11: Lincoln City (B), kl. 20.45 – SEIER 3-0 (Harness, Hirst, Hackett)

27/11: Gillingham (B), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Jacobs)

 

Desember

4/12: Harrogate Town (H), 2. runde FA-cupen, kl. 16.00 – TAP 1-2 (Harrison)

7/12: Sheffield Wednesday (H), TV-kamp kl. 20.45 – UAVGJORT 0-0

11/12: Morecambe (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Harness, Ogilvie)

UTSATT: AFC Wimbledon (B)

UTSATT: Exeter City (B), EFL Trophy

UTSATT: Oxford United (H)

UTSATT: Plymouth Argyle (B)

 

Januar

3/1: Cambridge United (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

7/1: Exeter City (B), EFL Trophy, kl. 20.00 – SEIER 3-2 (Hirst, Curtis 2)

UTSATT: Wigan Athletic (H)

11/1: Cambridge United (B), EFL Trophy, kl. 20.00 – TAP 1-2 (Jacobs)

15/1: MK Dons (H), kl. 16.00 – TAP 1-2 (Hirst)

18/1: AFC Wimbledon (B), kl. 20.45 – UAVGJORT 0-0

22/1: Sunderland (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

31/1: Charlton Athletic (H), TV-kamp, kl. 20.45 – TAP 1-2 (Jacobs)

 

Februar

5/2: Oxford United (B), kl. 16.00 – TAP 2-3 (Jacobs, Curtis)

8/2: Burton Albion (H), kl. 20.45 – SEIER 2-1 (Raggett, Jacobs)

12/2: Doncaster Rovers (H), kl. 16.00 – SEIER 4-0 (Hackett, Hirst, O’Brien, Raggett)

UTSATT: Crewe Alexandra (B), kl. 16.00

22/2: Shrewsbury Town (B), kl. 20.45 – SEIER 2-1 (O´Brien, Thompson)

26/2: Fleetwood Town (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 3-3 (Curtis (str.), Harness, O´Brien)

 

Mars

1/3: Oxford United (H), kl. 20.45 – SEIER 3-2 (Raggett, Hirst, Carter)

5/3: Accrington Stanley (H), kl. 16.00 – SEIER 4-0 (Hirst 2, Raggett, Tunnicliffe)

8/3: Crewe Alexandra (B), kl. 20.45 – SEIER 3-1 (Hirst 2, Walker)

12/3: Ipswich Town (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

15/3: Plymouth (B), kl. 20.45 – TAP 0-1

19/3: Wycombe Wanderers (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

UTSATT: Bolton Wanderers (B), kl. 16.00

 

April

UTSATT: Rotherham United (H), kl. 16.00

5/4: Bolton Wanderers (B), kl. 21.00 – UAVGJORT 1-1 (O’Brien)

9/4: Cheltenham Town (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

12/4: Rotherham United (H), kl. 20.45 – SEIER 3-0 (Robertson, Harness, Hirst)

15/4: Lincoln City (H), kl. 16.00 – SEIER 3-2 (Hirst (str.), Jacobs, Curtis)

18/4: Morecambe (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Raggett)

23/4: Gillingham (H), kl. 16.00 – SEIER 3-1 (Curtis 2, Robertson)

26/4: Wigan (H), kl. 20.45 – SEIER 3-2 (Hirst 2, O’Brien)

30/4: Sheffield Wednesday (B), kl. 13.30 – TAP 1-4 (Hirst)

 

Mål (cupmål i parentes):

George Hirst 13 (+2)
Marcus Harness 11 (+1)
Ronan Curtis 8 (+2)
Michael Jacobs 6 (+1)
Sean Raggett 6
Aiden O’Brien 5
Reeco Hackett 4 (+1)
John Marquis 4
Lee Brown 3
Clark Robertson 2
Ryan Tunnicliffe 2
Connor Ogilvie 1
Louis Thompson 1
Hayden Carter 1
Tyler Walker 1
Ellis Harrison (+4)
Gassan Ahadme (+1)
Miguel Azeez (+1)

 

Assists:

Ronan Curtis 9
Marcus Harness 7
Ryan Tunnicliffe 6
Michael Jacobs 6
Lee Brown 4
Connor Ogilvie 3
Mahlon Romeo 3
Kieron Freeman 3
John Marquis 3
Reeco Hackett 3
Joe Morrell 3
George Hirst 3
Sean Raggett 2
Gassan Ahadme 2
Miguel Azeez 1
Aiden O’Brien 1
Louis Thompson 1
Ellis Harrison 1
Denver Hume 1

 

Gult kort (kort i cup i parentes):

Ronan Curtis 12 (+1)
Sean Raggett 9 (+1)
Mahlon Romeo 7
Louis Thompson 7
Shaun Williams 5 (+1)
Lee Brown 5
Joe Morrell 4 (+1)
Hayden Carter 4
Marcus Harness 4
Reeco Hackett 3 (+1)
Michael Jacobs 3 (+1)
Clark Robertson 3
John Marquis 2
Kieron Freeman 2
George Hirst 2
Ryan Tunnicliffe 2
Alex Bass 1
Denver Hume 1
Gavin Bazunu 1
Ellis Harrison (+1)
Connor Ogilvie (+1)
Miguel Azeez (+1)

 

Rødt kort:

Joe Morrell 1
Marcus Harness 1
Callum Johnson 1 (ligacup)

 

 

SESONGEN 2020/21 KAN DU GJENOPPLEVE HER