TERMINLISTEN

Her er en oversikt over Pompeys kamper sesongen 2018/19. Nederst finner du utover i sesongen oppdaterte lister. 


 

Etter hvert som kampene spilles, vil hver enkelt kamp linkes til kampreferat med bilder og videoer. Toppscorerliste, liste over assists og kort vil dere også finne her. Alle kamptidspunkt oppgitt i skandinavisk tid.

 

Treningskamper

2/7: Cork City (B) – SEIER 4-1 (Chaplin 2, Burgess, Lowe)

7/7: Havant & Waterlooville (B) – SEIER 2-1 (Thompson, Chaplin)

10/7: Moneyfields (B) – SEIER 3-0 (Smith 3)

14/7: Stevenage (B) – TAP 2-3 (Evans, Chaplin)

17/7: Gosport Borough (B) – SEIER 3-0 (Dennis 2, Johnston)

21/7: Swindon Town (B) – SEIER 2-0 (Hawkins, Lowe)

24/7: Brighton (B) – UAVGJORT 1-1 (Pitman)

24/7: Bognor Regis Town (B) – SEIER 5-1 (May 3, Maloney, Smith)

28/7: Utrecht (H) – UAVGJORT 1-1 (Walkes)

 

August

4/8: Luton Town (H), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Lowe)

11/8: Blackpool (B), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Curtis 2)

14/8: AFC Wimbledon (H), 1. runde ligacupen, kl. 20.45 – TAP 1-2 (Burgess)

18/8: Oxford United (H), kl. 16.00 – SEIER 4-1 (Evans, selvmål, Lowe 2)

21/8: Bristol Rovers (B), kl. 20.45 – SEIER 2-1 (Evans, Curtis)

25/8: Doncaster (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

 

September

1/9: Plymouth (H), kl. 16.00 – SEIER 3-0 (Curtis 2, Lowe)

4/9: Gillingham (H), Checkatrade Trophy, kl. 20.45 – SEIER 4-0 (Clarke, Close, Pitman, Wheeler)

8/9: Shrewsbury Town (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Pitman)

15/9: Peterborough (B), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Hawkins, Lowe)

22/9: Wycombe (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Evans, Pitman)

29/9: Rochdale (B), kl. 16.00 – SEIER 3-1 (Lowe, Pitman, Clarke)

 

Oktober

2/10: Coventry City (B), kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Curtis)

6/10: Gillingham (H), kl. 16.00 – TAP 0-2

9/10: Crawley Town (B), Checkatrade Trophy, kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Donohue)

13/10: AFC Wimbledon (B), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Naylor, Evans)

20/10: Fleetwood (H), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Hawkins)

23/10: Burton Albion (H), kl. 20.45 – UAVGJORT 2-2 (Hawkins, Clarke)

27/10: Accrington Stanley (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Hawkins)

 

November

3/11: Bradford City (B), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Evans)

10/11: Maidenhead United (B), 1. runde FA-cup, kl. 13.30 (TV-kamp) – SEIER 4-0 (B. Thompson, Hawkins, Lowe, Wheeler)

13/11: Tottenham U21 (H), Checkatrade Trophy, kl. 20.45 – SEIER 3-2 (Green, Evans, Hawkins)

UTSATT: Charlton Athletic (H), kl. 16.00

24/11: Scunthorpe Utd (B), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Naylor, Evans)

27/11: Walsall (H), kl. 20.45 – SEIER 2-0 (Hawkins, Curtis)

 

Desember

2/12: Rochdale (B), 2. runde FA-cup, kl. 15.00 (TV-kamp) – SEIER 1-0 (Green)

4/12: Arsenal U21 (H), Checkatrade Trophy, kl. 20.45 – SEIER 2-1 (Pitman, Green)

8/12: Southend Utd (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (selvmål, Lowe)

11/12: Charlton Athletic (H), kl. 20.45 – TAP 1-2 (Green)

15/12: Barnsley (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Evans)

22/12: Sunderland (H), kl. 16.00 – SEIER 3-1 (Evans (str.), Curtis, B. Thompson)

26/12: Gillingham (B), kl. 16.00 – TAP 0-2

29/12: Fleetwood (B), kl. 16.00 – SEIER 5-2 (B. Thompson, Pitman (str.), Walkes, Lowe 2)

 

Januar

1/1: AFC Wimbledon (H), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Lowe, Curtis)

5/1: Norwich City (B), 3. runde FA-cup, kl. 18.30 – SEIER 1-0 (Green)

8/1: Southend Utd (B), 1/8 finale Checkatrade Trophy, kl. 20.45 – SEIER 2-0 (Dennis, Evans)

12/1: Blackpool (H), kl. 16.00 – TAP 0-1

19/1: Oxford Utd (B), kl. 16.00 – TAP 1-2 (Pitman)

22/1: Peterborough (H), kvartfinale Checkatrade Trophy, kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Wheeler)

26/1: QPR (H), 4. runde FA-cup, kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (selvmål)

29/1: Luton Town (B), kl. 20.45 – TAP 2-3 (Curtis, Bogle)

 

Februar

2/2: Doncaster Rovers (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Bogle)

5/2: QPR (B), omkamp 4. runde FA-cup, kl. 20.45 – TAP 0-2

9/2: Plymouth (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Close)

16/2: Southend (B), kl. 13.30 (TV-kamp) – UAVGJORT 3-3 (Morris, Close, Hawkins)

19/2: Bristol Rovers (H), kl. 20.45 – UAVGJORT 1-1 (selvmål)

23/2: Barnsley (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

26/2: Bury (B), semifinale Checkatrade Trophy, kl.20.45 – SEIER 3-0 (Evans, Hawkins, Curtis)

 

Mars

2/3: Bradford City (H), kl. 16.00 – SEIER 5-1 (Evans (str.), Naylor, Lowe, Close 2)

9/3: Charlton Athletic (B), kl. 18.30 (TV-kamp) – TAP 1-2 (Curtis)

12/3: Walsall (B), kl. 20.45 – SEIER 3-2 (Pitman (str.), Bogle, Solomon-Otabor)

16/3: Scunthorpe Utd (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Bogle, Lowe)

23/3: Shrewsbury Town (B), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Close, Pitman)

31/3: Sunderland (Wembley), finale Checkatrade Trophy, kl. 15.30

 

April

6/4: Wycombe (B), kl. 16.00

13/4: Rochdale (H), kl. 16.00

19/4: Burton (B), kl. 16.00 (TV-kamp)

22/4: Coventry City (H), kl. 13.30 (TV-kamp)

27/4: Sunderland (B), kl. 16.00

30/4: Peterborough (H), kl. 20.45

 

Mai

4/5: Accrington Stanley (H), kl. 18.30

 

Mål (cupmål i parentes):

Jamal Lowe 12 (+1)

Ronan Curtis 11 (+1)

Gareth Evans 9 (+3)

Brett Pitman 7 (+2)

Oliver Hawkins 6 (+3)

Ben Close 5 (+1)

Omar Bogle 4

Tom Naylor 3

Matt Clarke 2 (+1)

Ben Thompson 2 (+1)

André Green 1 (+4)

Anton Walkes 1

Bryn Morris 1

Viv Solomon-Otabor 1

David Wheeler (3)

Christian Burgess (1)

Dion Donohue (1)

Louis Dennis (1)

+ 3 selvmål

 

Assists:

Ronan Curtis (bildet) 11

Gareth Evans 8

Jamal Lowe 8

Lee Brown 6

Oliver Hawkins 5

Brett Pitman 4

Ben Thompson 3

Nathan Thompson 3

Louis Dennis 3

Jack Whatmough 2

Ben Close 2

Dion Donohue 2

Adam May 1

Joe Mason 1

Tom Naylor 1

David Wheeler 1

Christian Burgess 1

Anton Walkes 1

Dan Smith 1

James Vaughan 1

 

Gult kort:

Tom Naylor 12

Nathan Thompson 10

Ronan Curtis 8

Jamal Lowe 8

Christian Burgess 7

Jack Whatmough 6

Ben Thompson 5

Gareth Evans 5

Ben Close 5

Lee Brown 5

Oliver Hawkins 4

Matt Clarke 3

Dion Donohue 2

Anton Walkes 2

David Wheeler 1

Louis Dennis 1

Brett Pitman 1

James Vaughan 1

Omar Bogle 1

 

Rødt kort:

Ben Thompson 1

 

SESONGEN 2017/18 KAN DU GJENOPPLEVE HER