TERMINLISTEN

Her er en oversikt over Pompeys kamper sesongen 2021/22. Nederst finner du utover i sesongen oppdaterte lister. 


 

Etter hvert som kampene spilles, vil hver enkelt kamp linkes til kampreferat med bilder og videoer. Toppscorerliste, liste over assists og kort vil dere også finne her. Alle kamptidspunkt oppgitt i skandinavisk tid.

 

 

Treningskamper

10/7: Havant & Waterlooville (B), kl. 16.00 – SEIER 5-2 (Ahadme 3, Tunnicliffe, Hackett)

16/7: Crystal Palace (N), kl. 13.00 – AVLYST

20/7: Bristol City (B), kl. 15.00 – UAVGJORT 3-3 (Ahadme 2, prøvespiller Francois)

21/7: Gosport Borough (B), kl. 20.30 – AVLYST

24/7: Luton Town (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Ahadme)

27/7: Chelsea U23 (N), kl. 19.00 – TAP 0-2

31/7: Peterborough United (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Tunnicliffe, Curtis)

3/8: Bournemouth U21 (B), kl. 17.00 – SEIER 1-0 (Hackett)

 

August

7/8: Fleetwood Town (B), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Brown)

10/8: Millwall (B), 1. runde ligacupen, kl. 20.45 – TAP 1-2 (Hackett)

14/8: Crewe Alexandra (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Marquis, Harness)

17/8: Shrewsbury Town (H), kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Tunnicliffe)

21/8: Doncaster Rovers (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

28/8: Wigan Athletic (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

 

September

UTSATT: Plymouth Argyle (H), kl. 16.00

7/9: AFC Wimbledon (B), gruppespill EFL Trophy, kl. 20.45 – tap 3-5 (Harrison 3)

11/9: MK Dons (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

18/9: Cambridge United (H), kl. 16.00 – TAP 1-2 (Curtis)

21/9: Plymouth (H), kl. 20.45 – UAVGJORT 2-2 (Brown, Raggett)

25/9: Charlton Athletic (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Curtis, Harness)

28/9: Burton Albion (B), kl. 20.45 – TAP 1-2 (Hackett)

 

Oktober

2/10: Sunderland (H), kl. 16.00 – SEIER 4-0 (Harness, Brown, Marquis 2)

UTSATT: Cheltenham Town (B)

12/10: Sutton United (H), gruppespill EFL Trophy, kl. 20.45 – TAP 0-2

16/10: Rotherham United (B), kl. 16.00 – TAP 1-4 (Harness)

19/10: Ipswich Town (H), kl. 20.45 – TAP 0-4

23/10: Accrington Stanley (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Curtis, Harness)

30/10: Bolton Wanderers (H), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Marquis)

 

November

2/11: Cheltenham (H), kl. 20.45 1-1 (Hackett)

6/11: Harrow Borough (H), 1. runde FA-cupen – TV-kamp, kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Harness)

9/11: Crystal Palace U21 (H), gruppespill EFL Trophy, kl. 20.45 – SEIER 3-0 (Azeez, Ahadme, Hirst)

13/11: Wycome Wanderers (B), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Harness)

20/11: AFC Wimbledon (H), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Jacobs, Harness)

23/11: Lincoln City (B), kl. 20.45 – SEIER 3-0 (Harness, Hirst, Hackett)

27/11: Gillingham (B), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Jacobs)

 

Desember

4/12: Harrogate Town (H), 2. runde FA-cupen, kl. 16.00 – TAP 1-2 (Harrison)

7/12: Sheffield Wednesday (H), TV-kamp kl. 20.45 – UAVGJORT 0-0

11/12: Morecambe (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Harness, Ogilvie)

UTSATT: AFC Wimbledon (B)

UTSATT: Exeter City (B), EFL Trophy

UTSATT: Oxford United (H)

UTSATT: Plymouth Argyle (B)

 

Januar

3/1: Cambridge United (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

7/1: Exeter City (B), EFL Trophy, kl. 20.00 – SEIER 3-2 (Hirst, Curtis 2)

UTSATT: Wigan Athletic (H)

11/1: Cambridge United (B), EFL Trophy, kl. 20.00 – TAP 1-2 (Jacobs)

15/1: MK Dons (H), kl. 16.00 – TAP 1-2 (Hirst)

18/1: AFC Wimbledon (B), kl. 20.45 – UAVGJORT 0-0

22/1: Sunderland (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

31/1: Charlton Athletic (H), TV-kamp, kl. 20.45

 

Februar

5/4: Oxford United (B), kl. 16.00

8/4: Burton Albion (H), kl. 20.45

12/4: Doncaster Rovers (H), kl. 16.00

19/4: Crewe Alexandra (B), kl. 16.00

22/4: Shrewsbury Town (B), kl. 20.45

26/4: Fleetwood Town (H), kl. 16.00

 

Mars

1/3: Oxford United (H), kl. 20.45

5/3: Accrington Stanley (H), kl. 16.00

12/3: Ipswich Town (B), kl. 16.00

15/3: Plymouth (B), kl. 20.45

19/3: Wycombe Wanderers (H), kl. 16.00

26/3: Bolton Wanderers (B), kl. 16.00

 

April

2/4: Rotherham United (H), kl. 16.00

9/4: Cheltenham Town (B), kl. 16.00

15/4: Lincoln City (H), kl. 16.00

18/4: Morecambe (B), kl. 16.00

23/4: Gillingham (H), kl. 16.00

30/4: Sheffield Wednesday (B), kl. 16.00

 

Mål (cupmål i parentes):

Marcus Harness 9 (+1)
John Marquis 4
Ronan Curtis 3 (+2)
Reeco Hackett 3 (+1)
Lee Brown 3
George Hirst 2 (+2)
Michael Jacobs 2 (+1)
Ryan Tunnicliffe 1
Sean Raggett 1
Connor Ogilvie 1
Ellis Harrison (+4)
Gassan Ahadme (+1)
Miguel Azeez (+1)

 

Assists:

Ryan Tunnicliffe 4
Lee Brown 4
Ronan Curtis 4
John Marquis 3
Joe Morrell 2
Mahlon Romeo 2
Gassan Ahadme 2
Marcus Harness 2
Kieron Freeman 2
Miguel Azeez 1
Connor Ogilvie 1
Louis Thompson 1
Ellis Harrison 1
George Hirst 1
Micahel Jacobs 1
Reeco Hackett 1

 

Gult kort (kort i cup i parentes):

Ronan Curtis 7 (+1)
Sean Raggett 6 (+1)
Shaun Williams 5 (+1)
Mahlon Romeo 5
Lee Brown 5
Marcus Harness 4
Reeco Hackett 3 (+1)
Joe Morrell 2 (+1)
John Marquis 2
Kieron Freeman 2
Michael Jacobs 1 (+1)
Ryan Tunnicliffe 1
Alex Bass 1
George Hirst 1
Ellis Harrison (+1)
Connor Ogilvie (+1)
Miguel Azeez (+1)

 

Rødt kort:

Callum Johnson 1 (ligacup)

 

 

SESONGEN 2020/21 KAN DU GJENOPPLEVE HER