TERMINLISTEN

Her er en oversikt over Pompeys kamper sesongen 2019/20. Nederst finner du utover i sesongen oppdaterte lister. 


 

Etter hvert som kampene spilles, vil hver enkelt kamp linkes til kampreferat med bilder og videoer. Toppscorerliste, liste over assists og kort vil dere også finne her. Alle kamptidspunkt oppgitt i skandinavisk tid.

 

Treningskamper

10/7: UCD (B) – SEIER 11-0 (Pitman 3, Curtis 2, Dennis 2, Lowe, Evans, Hancott, Close)

13/7: Hawks (B) – SEIER 2-1 (Evans, Pitman)

16/7: Bognor Regis Town (B) – SEIER 2-1 (Teggart, Pitman)

20/7: Stevenage (B) – SEIER 1-0 (Curtis)

23/7: Aldershot (B) – TAP 0-4 og Brighton (B) – UAVGJORT 1-1 (selvmål)

27/7: Crawley (B) – SEIER 2-1 (Evans, Naylor)

30/7: Woking (B) – SEIER 4-2 (Pitman 2, Hawkins 2)

 

August

3/8: Shrewsbury Town (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

6/8: Birmingham City (H), 1. runde ligacupen, kl. 20.45 – SEIER 3-0 (Harrison 2, Close)

10/8: Tranmere Rovers (H), kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Close, Naylor)

17/8: Sunderland (B), kl. 13.30 – TAP 1-2 (Harness)

20/8: Coventry City (H), kl. 20.45 – UAVGJORT 3-3 (Curtis, Marquis, Evans)

UTSATT: Rotherham (H)

28/8: QPR (B), 2. runde ligacupen, kl. 20.45 SEIER 2-0 (Marquis (str.), Harness)

31/8: Blackpool (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Harness)

 

September

3/9: Crawley (H), EFL Trophy, kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Pitman)

UTSATT: Southend United (H), kl. 16.00

AVLYST: Bury (B), kl. 16.00

14/9: Norwich City U21 (H), EFL Trophy, kl. 13.30 – SEIER 3-1 (Harrison 2, Flint)

17/9: Burton Albion (H), kl. 20.45 – UAVGJORT 2-2 (Curtis, Pitman str.)

21/9: Wycombe (B), kl. 16.00 – TAP 0-1

24/9: Southampt** (H), 3. runde ligacupen, kl. 20.45 – TAP 0-4

28/9: Bolton (H), kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Pitman)

 

Oktober

5/10: Doncaster Rovers (B), kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Evans, Harrison)

8/10: Oxford United (B), EFL Trophy, kl. 20.45 – UAVGJORT 2-2 (Lethbridge, Walkes), seier 5-4 på straffer

12/10: Gillingham (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

19/10: AFC Wimbledon (B), kl. 16.00  – TAP 0-1

22/10: Lincoln City (H), kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Marquis)

26/10: Bristol Rovers (B), kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Evans (str.), Curtis)

 

November

2/11: Oxford United (H), kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Evans (str.)

5/11: Southend United (H), kl. 20.45 – SEIER 4-1 (Harrison 2, Marquis, Harness)

11/11: Chichester Town (B), 1. runde FA-cupen, kl. 20.45 (TV-kamp)

UTSATT: Fleetwood (H), kl. 16.00

23/11: Rochdale (B), kl. 16.00

26/11: Rotherham (H), kl. 20.45

 

Desember

7/12: Peterborough (H), kl. 16.00

14/12: Accrington Stanley (B), kl. 16.00

21/12: Ipswich Town (H), kl. 16.00

26/12: Wycombe (H), kl. 16.00

29/12: MK Dons (B), kl. 16.00

 

Januar

1/1: Gillingham (B), kl. 16.00

4/1: Doncaster Rovers (H), kl. 16.00

11/1: AFC Wimbledon (H), kl. 16.00

18/1: Bolton (B), kl. 16.00

25/1: MK Dons (H), kl. 16.00

28/1: Lincoln City (B), kl. 20.45

 

Februar

1/2: Sunderland (H), kl. 16.00

8/2: Tranmere Rovers (B), kl. 16.00

11/2: Coventry City (B), kl. 20.45

15/2: Shrewsbury Town (H), kl. 16.00

22/2: Fleetwood (B), kl. 16.00

29/2: Rochdale (H), kl. 16.00

 

Mars

7/3: Peterborough (B), kl. 16.00

14/3: Accrington Stanley (H), kl. 16.00

21/3: Ipswich Town (B), kl. 16.00

28/3: Oxford United (B), kl. 16.00

 

April

4/4: Bristol Rovers (H), kl. 16.00

10/4: Rotherham (B), kl. 16.00

13/4: Blackpool (H), kl. 16.00

18/4: Southend (B), kl. 16.00

AVLYST: Bury (H), kl. 16.00

 

Mai

3/5: Burton Albion (B), kl. 13.00

 

Mål (cupmål i parentes):
Gareth Evans 4
Ellis Harrison 3 (+4)
Marcus Harness 3 (+1)
John Marquis 3 (+1)
Ronan Curtis 3
Brett Pitman 2 (+1)
Ben Close 1 (+1)
Tom Naylor 1
Josh Flint (+1)
Bradley Lethbridge (+1)
Anton Walkes (+1)

 

Assists:
Brandon Haunstrup 4
John Marquis 3
James Bolton 2
Andy Cannon 2
Ronan Curtis 1
Ben Close 1
Ryan Williams 1
Marcus Harness 1
Leon Maloney 1
Ellis Harrison 1
Josh Flint 1

Gult kort:
Christian Burgess 4
John Marquis 4
Sean Raggett 3
Brett Pitman 3
Ross McCrorie 3
Tom Naylor 3
Ronan Curtis 2
Lee Brown 2
Paul Downing 2
Brandon Haunstrup 2
Anton Walkes 1
Gareth Evans 1
Ellis Harrison 1
Andy Cannon 1
Oliver Hawkins 1
Ben Close 1
Marcus Harness 1
Harvey Rew 1

 

Rødt kort:
Ross McCrorie 1 
Ellis Harrison 1

 

SESONGEN 2018/19 KAN DU GJENOPPLEVE HER