2015/16-sesongen

Her er en oversikt over Pompeys kamper sesongen 2015/16. Nederst finner du utover i sesongen oppdaterte lister.

Alle kamptidspunkt oppgitt i skandinavisk tid.

 

Treningskamper

11/7: Hawks (B) kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Doyle)

17/7: Bognor Regis (B) kl. 20.30 – UAVGJORT 1-1 (Tubbs)

18/7: Gosport Borough (B) kl. 16.00 – SEIER 3-2 (Chaplin 2, prøvespiller Robinson)

21/7: Coventry City (N) kl 20.30 – SEIER 2-1 (Chaplin, Evans)

24/7: Woking (B) kl. 20.30 – SEIER 2-0 (Evans, Clarke)

1/8: Gillingham (B) kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

4/8: Burnham (B) kl. 20.30 – SEIER 5-0 (McGurk, Stockley, Joseph-Buadi, May, Oxlade-Chamberlain)

 

August

8/8: Dagenham & Redbridge (H) kl. 16.00 – SEIER 3-0 (Evans, Bennett 2)

12/8: Derby County (H), 1. runde ligacupen, kl. 20.45 (DIREKTE PÅ TV) – SEIER 2-1 (McGurk, Chaplin)

15/8: Plymouth Argyle (B) kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Tubbs str., Roberts str.)

18/8: Crawley Town (B) kl. 20.45 – UAVGJORT 0-0

22/8: Morecambe (H) kl. 16.00 – UAVGJORT 3-3 (Roberts 2, Stockley)

25/8: Reading (H), 2. runde ligacupen, kl. 20.45 – TAP 1-2 (Chaplin)

29/8: Luton Town (B) kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Evans, Tubbs)

 

September

1/9: Exeter City (B), 1. runde JPT, kl. 20.45 – TAP 0-2

5/9: Accrington Stanley (H) kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

12/9: Barnet (H) kl. 16.00 – SEIER 3-1 (Chaplin 2, McGurk)

19/9: Oxford United (B) kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (McGurk)

26/9: Bristol Rovers (B) kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Evans, Stockley)

29/9: Exeter City (H) kl. 20.45 – TAP 1-2 (Roberts)

 

Oktober

3/10: Yeovil Town (H) kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

10/10: Cambridge United (B) kl. 16.00 – SEIER 3-1 (selvmål, Tubbs 2)

17/10: Newport County (B) kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Tubbs)

20/10: Stevenage (H) kl. 20.45 – UAVGJORT 1-1 (Chaplin)

24/10: Mansfield Town (H) kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

31/10: Notts County (B) kl. 16.00 – TAP 1-2 (Lavery)

 

November

7/11: Macclesfield Town (H) 1. runde FA-cup, kl. 16.00 – SEIER 2-1 (McGurk 2)

15/11: AFC Wimbledon (H) kl. 15.30 (DIREKTE PÅ TV) – UAVGJORT 0-0

21/11: Carlisle United (B) kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Lavery, McNulty)

24/11: York City (H) kl. 20.45 – SEIER 6-0 (Davies, McNulty 3, Tollitt, Chaplin)

28/11: Wycombe Wanderers (B) kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Lavery, Webster)

 

Desember

5/12: Accrington Stanley (H) 2. runde FA-cup kl. 16.00 – SEIER 1-0 (McGurk)

12/12: Hartlepool United (H) kl. 16.00 – SEIER 4-0 (Lavery, selvmål, Evans og McNulty)

19/12: Northampton Town (B) kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Evans, Chaplin)

26/12: Leyton Orient (B) kl. 16.00 – TAP 2-3 (selvmål, Evans)

28/12: Luton Town (H) kl. 16.00 – UAVGJORT 0-0

 

Januar

2/1: Crawley Town (H) kl. 16.00 – SEIER 3-0 (Clarke, McNulty, Roberts)

9/1: Ipswich Town (B) 3. runde FA-cup kl. 16.00 – UAVGJORT 2-2 (Bennett, Chaplin)

16/1: Accrington Stanley (B) kl. 16.00 UTSATT

19/1: Ipswich Town (H) omkamp 3. runde FA-cup kl. 20.45 – SEIER 2-1 (Roberts (str.), McNulty)

23/1: Oxford United (H) kl. 16.00 – TAP 0-1

30/1: Bournemouth (H) 4. runde FA-cup kl. 16.00 (DIREKTE PÅ TV) – TAP 1-2 (Roberts)

 

Februar

2/2: Morecambe (B) kl. 20.45 – UAVGJORT 1-1 (Evans)

6/2: Leyton Orient (H) kl. 16.00 – TAP 0-1

13/2: Bristol Rovers (H) kl. 16.00 – SEIER 3-1 (Evans, Smith, McNulty)

20/2: Yeovil Town (B) kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (Roberts)

23/2: Barnet (B) kl. 20.45 – TAP 0-1

27/2: Cambridge United (H) kl. 16.00 – SEIER 2-1 (McNulty, Webster)

 

Mars

1/3: Exeter City (B) kl. 20.45 – UAVGJORT 1-1 (Chaplin)

5/3: Stevenage (B) kl. 16.00 – SEIER 2-0 (McNulty, Naismith)

8/3: Accrington Stanley (B), kl. 20.45 – SEIER 3-1 (Bennett, selvmål, Doyle)

12/3: Newport County (H) kl. 16.00 – TAP 0-3

19/3: Mansfield Town (B) kl. 16.00 – UAVGJORT 1-1 (selvmål)

25/3: Notts County (H) kl. 16.00 – SEIER 4-0 (Bennett 2, Burgess, McNulty)

28/3: AFC Wimbledon (B) kl. 13.45 (DIREKTE PÅ TV) UTSATT

 

April

2/4: Carlisle United (H) kl. 16.00 – SEIER 1-0 (Smith)

9/4: Dagenham & Redbridge (B) kl. 16.00 – SEIER 4-1 (Doyle, Burgess, Evans, Bennett)

16/4: Plymouth Argyle (H) kl. 16.00 – TAP 1-2 (Smith)

19/4: York City (B) kl. 20.45 – TAP 1-3 (Evans)

23/4: Wycombe Wanderers (H) kl. 16.00 – SEIER 2-1 (Roberts, Chaplin)

26/4: Wimbledon (B) kl. 20.45 – SEIER 1-0 (Smith)

30/4: Hartlepool United (B) kl. 16.00 – SEIER 2-0 (Naismith, Chaplin)

 

Mai

7/5: Northampton Town (H) kl. 16.00 – TAP 1-2 (Naismith)

12/5: Plymouth (H) 1. semifinale play off kl. 20.45 – UAVGJORT 2-2 (McNulty, Roberts (str.))

15/5: Plymouth (B) 2. semifinale play off kl. 19.00 – TAP 0-1

 

Mål:

Marc McNulty 10 (+2)

Gareth Evans 10

Conor Chaplin 8 (+3)

Gary Roberts 7 (+3)

Kyle Bennett 6 ( +1)

Matt Tubbs 5

Michael Smith 4

Caolan Lavery 3

Kal Naismith 3

Adam McGurk 2 (+4)

Adam Webster 2

Jayden Stockley 2

Michael Doyle 2

Christian Burgess 2

Ben Tollitt 1

Ben Davies 1

Matt Clarke 1

+ 5 selvmål

 

Assists:

Kyle Bennett 10 (+2)

Enda Stevens 10 (+1)

Ben Davies 8

Gary Roberts 6

Michael Doyle 5

Marc McNulty 3 (+3)

Ben Tollitt 3

Kal Naismith 3

Gareth Evans 1 (+1)

Adam Webster 1

Adam Barton 1

Adam McGurk 1

Conor Chaplin 1

Jayden Stockley (+1)

 

Gult kort:

Enda Stevens 8

Christian Burgess 8

Ben Davies 8

Kyle Bennett 4

Michael Doyle 4

Marc McNulty 4

Conor Chaplin 4

Danny Hollands 4

Gareth Evans 3

Matt Clarke 2

Michael Smith 2

Jayden Stockley 2

Adam Webster 2

Adam Barton 2

Caolan Lavery 1

Gary Roberts 1

Adam McGurk 1

Kieron Freeman 1

Ben Close 1

 

Rødt kort:

Enda Stevens 1

Michael Doyle 1

Gareth Evans 1

Adam Webster 1

Christian Burgess 1

Gary Roberts 1

Kieron Freeman 1