jubel2013aHer er en oversikt over Pompeys kamper sesongen 2014/15.

 



Alle kamptidspunkt oppgitt i skandinavisk tid.

 

 

Treningskamper
12/7 kl.16.00: Havant & Waterlooville B - SEIER 4-0 (Westcarr 2, Bird, Holmes)

19/7 kl. 16.00: Bognor Regis B - SEIER 6-1 (Taylor, Storey, Hollands, Tarbuck, Barcham, Wallace)

22/7 kl. 20.45: Thurrock B - SEIER 2-0 (Westcarr 2)

26/7 kl. 16.00: Ebbsfleet United B - TABTE 0-3

29/7 kl. 20.45: Bournemouth H - TABTE 2-3 (Dunne, Wallace)

2/8 kl. 16.00: Charlton H - TABTE 1-2 (Hollands)

 

August
9/8 kl. 16.00: Exeter City B - UAVGJORT 1-1 (Wallace)

12/8 kl. 20.45: Peterborough H (1. runde ligacup) - SEIER 1-0 (Storey)

16/8 kl. 16.00: Cambridge United H - SEIER 2-1 (Taylor, selvmål)

19/8 kl. 20.45: Northampton H - SEIER 2-0 (Wallace, Westcarr)

23/8 kl. 16.00: Oxford United B - SEIER 1-0 (Westcarr)

27/8 kl. 20.45: Stoke B (2. runde ligacup) - TABTE 0-3

30/8 kl. 16.00: Newport County H - TABTE 0-1

 

September
2/9 kl.20.45: Yeovil B (JPT 1. runde) - SEIER 3-1 (Wallace 2 og Westcarr)

7/9 kl. 13.15: Burton Albion B (TV-kamp) - TABTE 0-2

13/9 kl. 16.00: Southend United B - TABTE 0-2

16/9 kl. 20.45: Dag & Red H - SEIER 3-0

20/9 kl. 16.00: Wycombe H - UAFGJORT 1-1 (Ertl)

27/9 kl. 16.00: Hartlepool B - UAFGJORT 0-0

 

Oktober

4/10 kl. 16.00: York B - UAFGJORT 0-0

7/10 kl. 20.45: Northampton H (JPT 2. runde) - TABTE 1-2 (Taylor)

11/10 kl. 16.00: Mansfield H - UAFGJORT 1-1 (Robinson)

18/10 kl. 16.00: Bury B - TABTE 0-3

21/10 kl. 20.45: Stevenage H - SEIER 3-2 (Wallace, Storey, Devera)

25/10 kl. 16.00: Shrewsbury B - TABTE 1-2 (Wallace)

 

November
1/11 kl. 16.00: Carlisle United H - SEIER 3-0 (Westcarr, Storey, Hollands)

8/11 kl. 16.00: Aldershot H (FA Cuppens 1. runde) - UAFGJORT 2-2 (Wallace, Hollands)

15/11 kl. 13.05: Plymouth B (TV-kamp) - TABTE 0-3

19/11 kl. 20.45: Aldershot A (omkamp i FA Cuppens 1. runde) - TABTE 0-1

22/11 kl. 16.00: Morecambe H - SEIER 3-0 (Westcarr, Wallace og Wallace)

29/11 kl. 16.00: Tranmere Rovers B - TABTE 1-3 (Wallace)


Desember
13/12 kl. 16.00: Accrington Stanley H - TABTE 2-3 (Bean og Westcarr)

20/12 kl. 16.00: Cheltenham B - UAFGJORT 1-1 (Atangana)

26/12 kl. 14.00: AFC Wimbledon H - TABTE 0-2

28/12 kl. 16.00: Luton Town B - UAFGJORT 1-1 (Taylor)


Januar
3/1 kl. 16.00: Tranmere Rovers H - UTSATT

10/1 kl. 16.00: Newport County B - TABTE 0-1

17/1 kl. 16.00: Burton Albion H - UAFGJORT 1-1 (Wallace)

24/1 kl. 16.00: Southend United H - TABTE 1-2 (Webster)

31/1 kl. 16.00: Wycombe B - UAFGJORT 0-0


Februar
7/2 kl. 16.00: Hartlepool H - VANDT 1-0 (Tubbs)

10/2 kl. 20.45: Dag & Red B - UAFGJORT 0-0

14/2 kl. 16.00: Exeter H - VANDT 1-0 (Wallace)

21/2 kl. 16.00: Cambridge United B - VANDT 6-2 (Tubbs 3, Taylor 1, Wallace 1, Robinson 1)

24/2 kl. 20.45: Tranmere Rovers H - VANDT 3-2 (Westcarr 1, Taylor 2)

28/2 kl. 16.00: Oxford United H - UAFGJORT 0-0


Mars
3/3 kl. 20.45: Northampton B - TABTE 0-1

7/3 kl. 16.00: Accrington Stanley B - UAFGJORT 1-1 (Taylor)

14/3 kl. 16.00: Luton Town H - VANDT 2-0 (Tubbs, Taylor)

17/3 kl. 20.45: Cheltenham H - UAFGJORT 2-2 (Tubbs, Taylor)

21/3 kl. 16.00: AFC Wimbledon B - TABTE 0-1

28/3 kl. 16.00: Shrewsbury H - TABTE 0-2


April
3/4 kl. 16.00: Carlisle B - UAFGJORT 2-2 (Wallace, Tubbs)

6/4 kl. 16.00: Plymouth H - VANDT 2-1 (Wallace, Taylor)

11/4 kl. 16.00: Morecambe B - TABTE 1-3 (Chaplin)

14/4 kl. 20.45: Stevenage B - TABTE 0-1

18/4 kl. 16.00: Bury H - TABTE 0-1

25/4 kl. 16.00: Mansfield B - VANDT 2-1 (Tubbs, Wallace)


Mai
2/5 kl. 16.00: York H - UAFGJORT 1-1 (Tubbs)

 

Mål Liga (cupkampe)
14 (3) Jed Wallace
9 (1) Ryan Taylor
9 Matt Tubbs
6 (1) Craig Westcarr
2 (1) Miles Storey
1 (1) Danny Hollands
1 Johny Ertl
1 Nigel Atangana
1 James Dunne
1 Adam Webster
1 Andy Barcham
1 Joe Devera
1 Paul Robinson
1 Conor Chaplin

Assist liga
7 Jed Wallace
6 Matt Tubbs
5 Daniel Butler
3 (1) Miles Storey
3 (1) Ryan Taylor
2 (3) Craig Westcarr
2 Nigel Atangana
2 Nicky Shorey
2 Danny Hollands
1 Patrick Agyemang
1 Andy Barcham
(2) Alex Wynter


Gule Kort i alt liga og cup
11 James Dunne
7 Paul Robinson
7 Jed Wallace
7 Jack Whatmough
5 Ricky Holmes
5 Danny Hollands
4 Nigel Atangana
4 Craig Westcarr
3 Marcus Bean
3 Joe Devera
3 Dan Butler
2 Ben Chorley
2 Paul Jones
2 Alex Wynter
2 Matt Tubbs
2 Ryan Taylor
1 Nick Awford
1 Michael Drennan
1 Bradley Tarbuck
1 Matt Fish
1 Joshua Passley
1 Nicky Shorey
1 Nyron Nosworthy
1 Cole Kpekawa

Røde Kort
1 Paul McCallum
1 Paul Robinson
1 Dan Butler
1 Adam Webster
1 Ben Chorley


Sesongen 2013/14 kan du gjenoppleve her